Faktoria Win z nominacją do Effie Awards

Faktoria Win z nominacją do Effie Awards

Opublikowany

Marka Faktoria Win, została wyróżniona nominacją w kategorii „Retail” w XVI edycji SKM SAR Effie Awards. Tegoroczne jury nominowało do nagród Effie 68 kampanii. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie Gali SKM SAR Effie Awards 12 października 2015 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Nominację Faktorii Win za nowy sposób sprzedaży win w małych sklepach przyznało jury pod przewodnictwem Aliny Prawdzik. Wśród wyróżnionych w tej kategorii znalazły się również: IKEA, Leroy Merlin, Saturn i Carrefour. 

W trakcie głosowania jury oceniło prace przyznając punkty w 4 obszarach wymaganych do oceny efektywności kampanii: wyzwanie strategiczne i przyjęte cele, idea komunikacyjna, rozwinięcie idei w działania reklamowe oraz efekty komunikacji. Członkowie jury zapoznali się również z pracami kreatywnymi i przesłanymi przez zgłaszających filmami o kampanii.

Effie nagradza i promuje kampanie marek, wyróżniające się na rynku przez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Jury konkursu ocenia strategię, dopasowanie kreacji oraz ponadprzeciętne wyniki marketingowe. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Faktoria_Win_logotyp.jpg

grafika | 333 KB

Pobierz

Faktoria Win wyróżniona Złotym Effie

W poniedziałek, 12 października br. podczas uroczystej gali jednego z najważniejszych konkursów branży reklamowej – Effie Awards – Faktoria Win odebrała Złoto w kategorii Retail za "Nowy sposób sprzedaży Win w małych sklepach". Wydarzenie, odbyło się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.