Przewodnik na każdą okazję od Faktorii Win

Przewodnik na każdą okazję od Faktorii Win

Opublikowany

Przewodnik Faktorii Win to zaproszenie do wyjątkowego świata wina. Krainy nut smakowych, okazji i łączących się z nimi stylowych przedmiotów. Za pomocą skomponowanych z bogactwa przenikających się światów układanek, Faktoria Win przedstawia 5 wybranych pozycji z selekcji jesień-zima 2014/2015. 

Każda otwarta butelka wina to galeria aromatycznych inspiracji. W kieliszku możemy wyczuć oryginalne nuty smakowe delikatnie łączące się z powietrzem, wyraźny smak konkretnego szczepu winogron czy charakterystyczne przyprawy. Oprócz wszystkich składników wina na jego smak wpływa również moment, w którym zostało otworzone, otaczający nas ludzie, przedmioty czy barwy. Przewodnik Faktorii Win to historia spotkania wina i stylu życia, kreowanego przez kolory i kształty. Publikacja opowiada o sytuacjach, którym towarzyszy butelka wina – wręczaniu prezentu, randce, posiłku, relaksie i czasie spędzanym z przyjaciółmi.

Przewodnik na każdą okazję powstał, aby pomagać w wyborze wina, które będzie wypełniało wszystkie ważne okazje dobrymi emocjami. Faktoria Win wierzy, że wino odpowiednio dobrane do okoliczności ma szansę okazać swoją pełnię i zaskoczyć smakami, o których trudno przeczytać na etykiecie. 

Zaprezentowane w Przewodniku wina stanowią bardzo małą część, składającej się ze 120 pozycji kolekcji Faktorii Win. Właściwy wybór najlepszych win z niezwykle bogatej oferty światowej to karkołomne zadanie, dlatego Faktoria Win oddała je w ręce specjalistów. Cała oferta to wynik rzetelnej i rygorystycznej selekcji sprawnego podniebienia firmowych profesjonalistów. Bezpośrednia współpraca z poszczególnymi winnicami pozwoliła nie tylko na trafną selekcję, ale także na ustalenie rozsądnej ceny za wysokiej klasy, zróżnicowane wina. Dostarczać na stoły Polaków świetnej jakości wina na każdą kieszeń i okazję – to właśnie filozofia przyświecająca zespołowi Faktorii.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Faktoria_Win_PRZEWODNIK_PO_OKAZJACH.pdf

pdf | 12,1 MB

Pobierz
Do_Posi_ku.jpg

grafika | 285 KB

Pobierz
Na_Randk_.jpg

grafika | 235 KB

Pobierz
Z_Przyjaci__mi.jpg

grafika | 319 KB

Pobierz
Na_Prezent.jpg

grafika | 687 KB

Pobierz
Relaks.jpg

grafika | 535 KB

Pobierz

Nowy numer Magazynu Faktorii Win

Od 1 lipca na półkach Faktorii Win pojawi się piąty numer Magazynu Faktorii Win. W publikacji znaleźć będzie można m.in.: kulinarne przepisy Kuby Kaftańskiego i Zosi Pazik ze stołecznego lokalu Miłość, recepty na rześkie koktajle przygotowane przez Franciszka Kunickiego oraz mini przewodnik po winiarskiej Francji.